تبلیغات
tech-iran | تک ایران - حملات سایبری هیچ آسیبی به ما نرسانده است

دنیای صفر و یک

تا امروز هیچ یك از حملات سایبری غرب علیه مراكز نظامی كشور مشکل ساز نبوده است، اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران به علت اقدام آمریكا، رژیم صهیونیستی و برخی كشورها به حملات سایبری علیه منافع ملت ایران، در این زمینه طرح دعوی در مجامع بین المللی را در دستور كار خود دارد.

 

سایبری

 

بر اساس رصد كارشناسان داخلی ثابت شده بر خلاف ادعای آمریكا و متحدانش، آنها نمی‌توانند به راحتی حملات سایبری به كشورهای مقابل به ویژه جمهوری اسلامی ایران داشته باشند. 

 

 

به گزارش نت گارد از افتانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، معاون ستاد كل نیروهای مسلح سیاست آمریكا و رژیم صهیونیستی را تلاش برای بزرگ نمایی توانمندی های خود به ویژه توانمندی سایبری دانست و اظهار داشت:بر اساس رصد كارشناسان داخلی ثابت شده بر خلاف ادعای آمریكا و متحدانش، آنها نمی‌توانند به راحتی حملات سایبری به كشورهای مقابل به ویژه جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

 

وی با تاكید بر اینكه غرب تا حدودی از توانمندی متخصصین ایرانی مطلع است، افزود:آنها می دانند كه جمهوری اسلامی ایران قادر است در زمان لازم، برخوردهای خصمانه دشمنان علیه كشور را با واكنشی كوبنده پاسخ دهد.

 

معاون ستاد كل نیروهای مسلح حملات سایبری دشمن علیه كشورمان را اقداماتی غیر قابل توجه برشمرد و تصریح كرد:با قرار گرفتن صحیح حد و اندازه این اقدامات در اختیار افكار عمومی، ملت ها از پوشالی بودن هیبت قدرت‌های استكباری جهان و اقتدار واقعی نظام های آزادی خواهی مانند جمهوری اسلامی ایران مطلع می شوند و تاكنون تنها رویه بزرگ نمایی تبلیغات غربی و ضعف رسانه های داخلی در ایجاد این روشنگری در افكار عمومی یاری گر دشمنان در این زمینه بوده است.

 

سردار جزایری با بیان اینكه تا امروز هیچ یك از حملات سایبری غرب علیه مراكز نظامی كشور مشکل ساز نبوده است، اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران به علت اقدام آمریكا، رژیم صهیونیستی و برخی كشورها به حملات سایبری علیه منافع ملت ایران، در این زمینه طرح دعوی در مجامع بین المللی را در دستور كار خود دارد.

 

وی در بخش دیگری از اظهارات خود در خصوص تهدید ایران به حمله گفت:در صورتی كه مورد حمله قرار گیریم اقدام به حمله را در دستور كار خود داریم و حتی در صورت لزوم برای حملات چند جانبه و گسترده برنامه ریزی كرده‌ایم.

 

سردار سرتیپ مسعود جزایری، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سیاست تهدید در برابر تهدید گفت: سیاست امروز كشور بر این مبنا شكل گرفته و این بدین معنا است كه جمهوری اسلامی ایران بر سر منافع خود ایستادگی می‌كند و به هیچ وجه كوتاه نخواهد آمد.

 

وی امنیت ملی كشورمان و همچنین کشورهای دوست جمهوری اسلامی را بسیار مهم برشمرد و افزود:اگر این امنیت مورد تهدید قرار گیرد ایران قطعا عكس العمل لازم و بسیار جدی نشان خواهد داد.

 

معاون ستاد كل نیروهای مسلح اساس دكترین نظامی كشور را مبتنی بر دكترین دفاعی خواند و تصریح كرد: امروز ما عناصری را به این دكترین اضافه كرده ایم كه در برابر تهدید فقط دفاع كننده نباشیم و در صورتی كه مورد حمله قرار گیریم اقدام به حمله را در دستور كار خود داریم و حتی در صورت لزوم برای حملات چند جانبه و گسترده برنامه ریزی كرده‌ایم.

 

وی در پایان، ابراز امیدواری كرد تا مجامع بین المللی، مستقل از سیاست قدرت های استكباری بتوانند با كسانی كه به طور آشكار به حقوق ملت ها تجاوز می كنند برخورد كنند. نویسنده :tech iran
تاریخ:پنجشنبه 8 تیر 1391-09:53 ب.ظ

[ طراح قالب وبلاگ : سیلور سون ] [ Weblog Themes By : SilverSeven.IR ]