تبلیغات
tech-iran | تک ایران - هک شدن سایت های سیاسی و ضد انقلاب

دنیای صفر و یک

باشد که دشمنان این مرز و بوم بدانند که خون شهدای ملت شریف ایران هرگز پایمال نخواهد شد و یاد و خاطره انان که در جمع ما نیستند همیشه در قلب ملت بزرگ ایران میماند.

 

ارتش سایبری

 

به گزارش نت گارد چند وبسایت سیاسی و ضد انقلاب که اقدام به نشر اخبار بر ضد کشور نموده بودند هک شده اند.

 

یک گروه هکری ایرانی موسوم به «Ajax Team» این سایت ها را هک و پیام خود را روی این سایت ها درج کرده اند، پیامی که این گروه در سایت رسمی خود منتشر کرده است به شرح زیر است:

 

بعد از مدت نسبتا زیادی فعالیت زیرزمینی و رونق بخشیدن به پروژه های شرکت و نزدیک شدن به روز 7 تیر و شهادت مظلومانه ایت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) تصمیم به تعریف پروژه ای مبنی بر حمله به سایت های ضد انقلاب و سیاسی مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی گرفتیم و توانستیم در ساعات انتهایی شب چهارشنبه 7 تیر 1391 به سایت هایی زیر حمله کرده و عبارت جوانیم ولی میتوانیم را در این سایت ها درج کنیم.

 

باشد که دشمنان این مرز و بوم بدانند که خون شهدای ملت شریف ایران هرگز پایمال نخواهد شد و یاد و خاطره انان که در جمع ما نیستند همیشه در قلب ملت بزرگ ایران میماند.
 
سایت های مورد نفوذ قرار گرفته :
وب سایت سیاسی – خبری پیام به نشانی payam.se که اخبار کذب و دروغ را پخش میکند .
 
وب سایت نشریه جامعه شناسی ایران به نشانی sociologyofiran.com که بجای اینکه از ایران و ایرانی دفاع کند تنور دروغ پردازی و تهمت و بیانیه های دروغین اشخاص ضد انقلاب را داغ میکند .
 
لینک های اثبات:
http://zone-h.org/mirror/id/17977084
http://zone-h.org/mirror/id/17977081

 

 

 

منبع: Ajax Team

نوع مطلب : هک | hack 

برچسب ها: هک

نویسنده :tech iran
تاریخ:پنجشنبه 8 تیر 1391-10:01 ب.ظ

[ طراح قالب وبلاگ : سیلور سون ] [ Weblog Themes By : SilverSeven.IR ]