تبلیغات
tech-iran | تک ایران - بوجود آوردن مشکل توسط فیس بوک با تغییر ایمیل کاربران

دنیای صفر و یک

فیس‌بوک اخیرا بدون اطلاع کاربران به تغییر ای‌میل آنها اقدام کرده و ای‌میل خود را به جای ای‌میل‌هایی همچون جی‌میل، یاهو میل و هات‌میل در صفحه اطلاعات شخصی کاربران ذخیره کرده است که این موضوع مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود آورده است.

 

فیسبوک

 

فیس‌بوک با تغییر ای‌میل کاربران خود مشکلات زیادی را برای آن‌ها به وجود آورده است.

 

فیس‌بوک اخیرا بدون اطلاع کاربران به تغییر ای‌میل آنها اقدام کرده و ای‌میل خود را به جای ای‌میل‌هایی همچون جی‌میل، یاهو میل و هات‌میل در صفحه اطلاعات شخصی کاربران ذخیره کرده است که این موضوع مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود آورده است.

 

 

در پی این اقدام تغییراتی در دفترچه آدرس‌های کاربران ایجاد شده و از همه بدتر اینکه این تغییرات بدون اطلاع کاربران صورت گرفته است و در برخی موارد گزارش شده است که برخی از اطلاعات مهم کاربران مفقود شده است.

 

برخی از کاربران فیس‌بوک گفته‌اند که با تغییرات ناخواسته در حساب‌های کاربری‌شان، ای‌میل‌هایی که برای آن‌ها ارسال می‌شود به آدرس‌های دیگری رفته و برخی از آنها نیز ناپدید می‌شوند.

 

یکی از کاربران فیس‌بوک که از کارمندان شرکت ادوب است در وبلاگ خود نوشته است: امروز یکی از همکاران من متوجه شدم که آدرس ای‌میل من در صفحه کاربری‌ام تغییر پیدا کرده و ای‌میل‌های کاری که وی طی چند روز گذشته فرستاده به آدرس دیگری ارسال شده‌اند.

 

هنوز فیس‌بوک در این خصوص اظهارنظری نکرده است.

منبع: پلیس فتا


برچسب ها: فیس بوک ایمیل

نویسنده :tech iran
تاریخ:پنجشنبه 15 تیر 1391-07:33 ب.ظ

[ طراح قالب وبلاگ : سیلور سون ] [ Weblog Themes By : SilverSeven.IR ]